3 CESTY K TVÉMU STYLU A SEBEVĚDOMÍ

Pracuji na fyzické i energetické úrovni, tedy zevnitř ven, oděvy budou projevením tvých kvalit i potenciálu.

TVŮJ ŠATNÍK JE ODRAZEM TVÉHO NITRA 

Ženo, tak jak se uvnitř cítíš, to vyjadřuješ svým oděvem nám ostatním. Je to tvůj projev. Většinou naučený z domu, na vědomé rovině nemusíš zatím  tušit, co vyjadřuješ. Nebuď z toho špatná, neví to většina ŽEN. Víš jak vypadá lékař, nebo silničář, ukazují nám jasné signály, kdo jsou a pro koho pracují. Mají svoji ZNAČKU. A TU S TEBOU VYTVOŘÍM I JÁ. To je jedna- základní část poznání tvých potřeb a druhá je tělo.  Poznáš vhodné kousky svého šatníku. Rozpoznáš tvar postavy, vhodné střihy, barvy i materiály. Přetaneš si lámat hlavu, jak se oblékat.  Možná máš za sebou x kurzů jako moje klientky, ale stejně z toho nejsi moudrá? Nevíš, co s tebou ladí, co ti sluší, jak kombinovat a nakupovat své oděvy? Nikdo ti neřekl, jak potřebné je prozkoumat i polohu pasu, prsou, šířku boků a jak s tím naložit? Stačí mi zavolat a vytvoříme spolu šatník, který bude tvou podporou a sebevyjádřením. Bude ti sedět, bude praktický a funkční, prostě pro tebe. Budeš se líbit sama sobě a cítit se báječně.   Čti dál a pojď se podívat kudy se můžeme vydat: nabízím ti tři základní směry.

1) U VÁS DOMA, NEBO V OBCHODĚ, ČI V MÉM STUDIU

KONZULTACE A VÁŠ ŠATNÍK

Komplexní konzultace vašeho autentického stylu. Dozvíte se jaké tvary, barvy, materiály, doplňky a styl oblékání vám sluší a v čem vyjádříte sebe. Kam a v čem, co se kam hodí? Který styl podpoří vaší jedinečnost a přirozenou krásu? Vhodné pro každou ženu, která hledá sama sebe a svůj styl .

 2) Tvorba stylu ve vašem šatníku a společné nákupy

Ženský den plný  odlehčení  a sebepoznání, co podpoří můj  šmrnc?

Seznámení a otevření se a uvědomění si svého JÁ. Poznáte svůj jedinečný styl oblékání. Prozkoumáme váš šatník a necháme v něm už jen to, kdo jste dnes a co vám sluší. Následně se spolu vydáme na nákupy, které pro vás budou nezapomenutelné.

3) Společné nákupy

Vydáme se spolu do obchodu a vytvoříme velmi dobře kombinovatelný šatník, který vás vyjádří.

 Vytvoříme šatník přímo o vás a pro vás :-).Ušetříte peníze i čas, již nikdy nebudete kupovat oblečení, které bude ležet nevyužité ve  skříni. Uvidíte se jiná a krásná, jedinečná. Poznáte, že nákupy jsou velkou hrou a zábavou. Užijeme si společný a velmi ženský den, který vtiskneme energeticky do vašeho nového stylu, do šatníku který přinese lehkost a radost. Vytvoříme outfity, které vás podpoří při vašem sebevědomí a sebedůvěře.

UŽ TEĎ SE TĚŠÍM NA VAŠI  PROMĚNU