KLUB PRO ŽENY "ODHALTE SVOU ŽENSKOST"- VSTUP OTEVŘEN

I ty můžeš být ženou, která si věří, plní si sny, je atraktivní a šik.

TÉMA: Sebevědomí a charisma, ženská krása, styl, líčení, tělo, formování postavy, emoce, mysl, tvoření reality, karta zrození, tvé předurčení, archetypy. Odvaha, radost, úsměv.

Možná si už teď říkáš, že máš všeho plné zuby, jsi unavená životem, bez štávy a chuti jít dál? Tlačíš se do něčeho, co už tě nebaví, cítíš, že potřebuješ změnu a nevíš kde začít? Jsi zacyklená v kolečku a stále se ti to vrací zpět? Cítíš, že potřebuješ změnu a něco tě drží za zadek? Tvé emoce a myšlenky tě stále ovládají? Chceš změny v šatníku, líčení, napumpovat energii, charisma, sebejistotu a patřit do komunity žen, kde se můžeš naprosto otevřeně ptát na co chceš? 

Pak neváhej a přidej se mezi nás

Už ti možná došlo, že je něco jinak. Že se život odvíjí jinak. Prošla jsi toho tolik, ale stále ke změně nedochází. Každý slibuje a pak zjistíš, že jsi zase tam, kde jsi byla. Možná ti dochází, že po nás chce život trošku něco jiného. Proto pokračuje KLUB s novými tématy a ty můžeš  nyní vstoupit.

CELÝ LEDEN 2024 JE PŘIHLAŠOVACÍ

Odhalte svou ženskost v pravidelné týdenní inspiraci a krocích ke změně.

Ženo, vždy jsi to jen ty, ta která...

I ty můžeš...

Můžeš být ŽENOU, kterou nezastaví strach. Věří si, ví co chce, co potřebuje a nenechá se nikým a ničím odradit. Nenechá se ovlivňovat okolím, ví že vše tvoří její mysl, pocity a dává jim velkou pozornost. I ty můžeš být ženou s vysokou vnitřní hodnotou a odhalit svou ženskost.

 Tvar těla hovoří, každý pohyb, gesto i to co na sebe oblékáme je o komunikaci. Tělo, tvary i pohyby budou velké téma v KLUBU. A také jak být sebejistá, okouzlující a spokojená sama se sebou.

I ty můžeš být ženou, která se zná a ví co chce, má šmrnc, je atraktivní a šik.

Naučím TĚ být důvěryhodnou a sebevědomou, charismatickou a spokojenou ženou, která nemá emoce na houpačce. Rozumí sama sobě a plní si sny. Základ všeho je poznat sebe, pochopit a přenastavit svoji mysl. Uvidět co a jak tvoříš. Neb neustále tvoříš, nejde to zastavit.

Řekni ANO sama sobě a dovol si mít odvahu stát se ZÁŘIVOU A SEBEVĚDOMOU ŽENOU. STAŇ SE ŽENOU, KTERÁ MÁ ŠIK STYL KOMINIKUJÍCÍ ZA TEBE.

Mým a věřím, že i tvým cílem je vidět kolem sebe sebevědomé, charismatické ženy. Taková být a tak to i žít. Proto čteš tyto řádky:-). Pojď inspirovat  další ženy, ukázat jim, že to jde.

Protože víš, že k sobě přitahuješ to, čemu věříš a to i tvoříš. Ovlivňuješ okolí i sebe tím, jak  žiješ, jak se chováš, jak se oblékáš, jak o sobě smýšlíš. Přitahuješ k sobě i to, co je v tobě v rozporu s tebou a tomu dáme STOP. Nesmyslně věříme obrovským bludům a pak se točíme v kruhu. 

Objev své osobní kouzlo a začni zářit ŽENO.

Vše v KLUBU je zaměřeno na praktiky a tak, aby jsi každou zkušenost uváděla ihned do praxe. Díky pravidelné inspiraci, podpoře a tvých krůčcích vpřed se za pár měsíců ohlédneš a uvidíš obrovský posun. Začneš již během cesty ZÁŘIT. Nenechám tě padnout, pokud ty budeš změnu opravdu chtít.

PROTOŽE ARCHETYPY, KARTA ZROZENÍ, NAŠE CESTA ŽIVOTA A PŘEDURČENÍ, PŘIZNÁNÍ SI SVÉ PODSTATY A PRAVDY BUDE SOUČÁSTÍ NÁPLNĚ KLUBU.

Oblasti, kterým se dále budeme věnovat?

Emoce a myšlenky, touhy, šatník a tvorba stylu, vyjádření svého JÁ, ženství a péčí, tělem a komunikací s ním, tvary i pohyby. Hodnotou a sebehodnotou, celým tématem sebevědomí. Spojitostí mezi charismatem a etiketou. Jak vypadat stylově a opravdu cítit i vyjadřovat svou vysokou sebehodnotu v souladu.

Budeš se cítit a vypadat jako políbená SLUNCEM. 

Co získáš členstvím v KLUBU?

Každý den se cítit spokojenější a více si věřit, vnímat svoje tělo. Rozumět emocím, komunikovat s nimi. Budeš zažívat svá VÍTĚZSTVÍ a plnit si své plány, krok za krokem. Na všechny konzultace, tvorbu stylu, balíčky i kurzy DOSTANEŠ 15% slevu :-).

Změníš a posílíš návyky v přístupu k sobě. Objevíš svůj styl a jaké oblečení je tvým odrazem nitra. Budeme se učit rozpoznávat tvary těla. Řeknu ti různé triky na tvarování postavy a kombinace. Jak rozdmýchat svou sexuální energii.  Pochopíš, co říkáš druhým svým vzhledem. Jak a z čeho se probudí charisma, magnetismus a vyzařování. Dostaneš mou každodenní podporu v KLUBU. UVIDÍŠ I UCÍTÍŠ ZMĚNY, BUDEŠ KAŽDÝM DNEM RŮST A CÍTIT SE VÍCE SPOKOJENÁ :-)

Každý měsíc NOVÉ téma, každý den nové vnímání sebe.

A to v podobě psaných témat a fotek, nebo videí. Každý týden budeme pracovat s nastavením mysli a návyků, čemu věříme, co si myslíme a kam to směřuje.

Zda nás to podporuje a kam to vede. Co si tvoříme za realitu našimi postoji a rozhodnutím.  Styl a oděvy se budou pojit se vším, co budeme probírat, neb oděvy zdaleka nejsou jen na zahřátí.  Budeme se zaměřovat na mysl, emoční projevy, jak tělo reaguje a co s tím. Naučíme se na to jít úplně jinak, s lehkostí a velkými změnami. Žádné zbytečné hledání příčiny a točení se v bludném nekonečném kruhu.

Rozluč se se svým starým "JÁ" a VÍTEJ V NOVÉM PROSTORU. 

Jaké jsou možnosti a jaká je hodnota KLUBU?

*Základní verze

*VIP verze

*Celoroční vstup


*Základní verze/měsíc

Zahrnuje všechny videa a příspěvky v Klubu. Mou komunikaci a odpovídání na otázky. Řešení fotografií, emocí, reakcí, myšlenek do hloubky, ovšem vždy k tématu, který bude zrovna aktuální.

Každý den příspěvek a MŮJ vstup na vaše odpovědi a motivací pro vás.

Hodnota se tedy odvíjí od péče, kterou vám mohu dát.

Základní verze má hodnotu v předprodeji 550 Kč

Platí do připsání částky na účet do 31.1.2024

Stálá cena bude 750 Kč

*VIP verze/měsíc

Zahrnuje základní verzi + 30 minutový hovor každý měsíc na TVOJE TÉMA.

Hodnota  VIP verze v  předprodeji  1100 Kč

Platí do připsání částky na účet do 31.1.2024 

Stálá cena bude 1500 Kč

*Zvýhodněné roční členství

 Základní verze:  v předprodeji 6000 Kč 9000 Kč za rok 

VIP verze: v předprodeji 12000 Kč / 18000 Kč za rok


Roční členství  za zvýhodněnou cenu lze získat POUZE do 31.1.2024 u jedinečné příležitosti  OTEVŘENÍ KLUBU.

 Načerpáš energii a motivaci, vstoupíš do prostoru a podpory nás všech vzájemně.

Jaké si to uděláš, tak to budeš žít.

PROSTOR KDE SE MĚNÍ VŠE. MŮŽEŠ BÝT SOUČÁSTÍ KOMUNITY V UZAVŘETÉ SKUPINĚ NA FB, NEBO BÝT SÓLO A DOSTÁVAT INFO PŘES EMAIL.

Udělej to pro sebe a přidej se k nám 


Dopřej si čas pro sebe, svou krásu, radost, smích a odložení starých nepodporujících návyků i tíhy života.


TĚĎ JE ČAS AKCE, VÝZVY A RADOSTI 


JE ČAS OSVOBOZENÍ, ČAS TRANSFORMACE


Těším se na tebe ŽENO a gratuluji k rozhodnutí

Lada Pospíšilová