KARTA ZROZENÍ- TVÉ PŘEDURČENÍ, ARCHETYPY I ODĚVY 

Z POPELKY KRÁLOVNOU

NAPUMPOVANÁ ENERGIE, ŽENSKOST, UZDRAVENÍ.  CHCEŠ POZNAT A POCHOPIT SVOJI CESTU? ZNÁT SVÉ ARCHETYPY A DOHROMADY S OBLEČENÍM PROJÍT VELKÝM SEBEPOZNÁNÍM? KONEČNĚ SI DOVOLIT OTEVŘÍT OČI A ZAČÍT JINAK?

Za 87% problémů může to, že neznáme své předurčenosti ani sebe.

  Toužíš si už konečně plnit sny a pochopit svých 87% kterými si házíš klacky pod nohy? Chceš si věřit a napumpovat své sebevědomí, žít z celého svého srdce? Dej mi své datum narození a čas prvního nádechu :-).  ODEMKNEME SPOLU TVŮJ KÓD

Možná nežiješ život podle svých potřeb? Vnímáš v sobě rozpor? Máš pocit, že se stále točíš v kruhu a nedaří se ti vystoupit ze zajetých kolejí? Nedokážeš si plnit svoje sny, zkusila jsi snad vše a změny nikde. Možná stále hledáš cestu, jak to změnit. Měla jsem to stejně. A našla jsem řešení pro sebe i mnohé klientky.

Abychom mohli v životě uspět, potřebujeme vědět s jakými kartami v životě hrajeme“, znát své ARCHETYPY a dané PŘEDURČENOSTI. Klíčem je KARTA ZROZENÍ a sebepoznání.  Co o sobě nevím a kde vytvářím odpory? Proč se mi nedaří a co potřebuji pochopit?  Datum narození a archetyp nám dá jasný návod. Jak si to zde úžívat,  jaké oblečení vybírat, jak komunikovat, podnikat i odházet vše omezující. Jak vytvořit soulad nitra s tím, jak se venku prezentujeme a tím i cítíme. 

Mapa zrození je naše DNA, naš otisk na prstech i v celém těle. 

Každá část našeho těla pro nás znamená určitou oblast života. Záleží na nás, zda ji podpoříme, nebo nevědomě vytváříme napětí v těle, které se odráží následně i v realitě. Každý den se oblékáme, najdeme takové oblečení, které bude slušet tobě i tvým předurčenostem. 

POKUD NEŽIJEŠ ŽIVOT SVÝCH STANDARDŮ, TOHO CO UVNITŘ SEBE CÍTÍŠ, NEVYTVÁŘÍŠ TO, CO MILUJEŠ, PAK ...

Pak není tvůj oděv ani mysl podporou a otiskem tvé KARTY ZROZENÍ.

Dám ti pár příkladů: U Aničky bylo velmi potřebné vyživit a napumpovat oblast břicha a tím rozzářit svoji osobnost. Dát si široký pásek a ukázat ženské křivky. Katku trápí vztahy a nevědomě vytváří dokola zbytečné napětí nevhodnou obuví, barvou i délkou kalhot. Toto pochopení a pár změn v oblečení, přivedlo do života Katce změny velmi rychle. Např. rozparky u sukní dokáží vždy přitáhnout pozornost. Pak je otázkou co se u koho odehraje. Komu to pomůže a komu naopak vytvoří napětí a konflikt.  Je až neskutečné, jak nás oděv ovlivňuje a jak díky němu můžeme měnit své životy.

Nemusíme svůj život tvořit jen usilovnou prací, myslí a překonáváním překážek. Máme velkého pomocníka – SVÉ OBLEČENÍ a ARCHETYPY. Oblékat se všichni musíme, proč se neoblékat vědomě? Můžeme žít tak, jak žít chceme.

Oblečení není jen kus látky pro zahřátí a zakrytí těla. Oděv má o mnoho větší vliv na náš život.

Abychom mohli v životě uspět, potřebujeme vědět, „s jakými kartami v životě hrajeme“, znát své ARCHETYPY a dané předurčenosti. Klíčem je KARTA ZROZENÍ, pomáhá nám vybrat si takové oblečení, aby se váš život ubíral tak, jak si přejeme. TVŮJ DATUM A ČAS NAROZENÍ NENÍ POUHÁ NÁHODA. JE TO KLÍČ K SOBĚ DOMŮ.

Tušíte, jak by mohl vypadat šatník přímo pro vás? Co uklidní vaše neharmonické aspekty ve vaší kartě zrození? Čím  a jak můžete změnit svůj život? Jaké střihy, barvy, tvary, materiály a linie jsou ideální pro jednotlivé události všeho života? VĚTŠINOU  SE STAČÍ ZAMĚŘIT NA 1, NEBO 2 DRUHY BAREV, ČI MATERÁLŮ, KTERÉ VYJADŘUJÍ TVOJE NITRO A NÁLADY.

12 ARCHETYPŮ- 12 MOŽNOSTÍ PROJEVU

Každá planeta v nás je otiskem v minutě zrození. Každá má jinou úlohu v životě. Jinou kvalitu  předurčení a co tu máme jak prožívat. Proto se nemůžeme s nikým srovnávat a chtít žít život našeho idola. Je potřeba poznat sebe, jaké kvality mám, jak s tím pracovat, abych naplnila své potřeby, abych byla spokojená. Stoupnout si vědomě do toho, co je to moje jasné ANO.

Jsem tu abych prováděla lidi transformací, s lehkosti, ženskostí a krásou. Moje kvality jsou o komunikační, mentorování a vysvětlování. Seznamování skrze oděvy, změnu myšlení, vztahy i hojnost v mnoha podobách.

Ženská smyslnost, propojení skrze zážizek.   

Každá tu máme naprosto jiné předurčení a často s ním bojujeme. Když to celé pochopíme, stoupneme si do toho, dá nám to pevnou půdu pod nohama a máme JASNO. Rozpustí se tlaky, obavy, iluze a chaos, který nám vytvářel jen další nespokojenost. 

Změny žen:

 Vnímám zvláštní pohledy lidí po cestě na schůzku a je to sakra jiné. Jako kdyby mi oblečení dodávalo sílu a zvedalo zdravé sebevědomí. Pohledů kolem sebe si nevšímám a soustředím se na jednání, které mě čeká. Jsem uvnitř sebe zakotvená, k mému překvapení  vnímám klid. Jednání jde skvěle a cítím se pevně.  Z jednání odcházím vítězně a cítím určitý respekt a důvěru od budoucího zaměstnavatele. Mé Slunce bylo zažehnuto a podrželo mě. 

Nutnost byla koupě vhodného spodního prádla. Mám totiž oblast rozkroku v napětí, tudíž tendence k sebeobviňování a potřebuje odlehčit vnitřní emoční přetlaky. Nevěřili byste, jaký problém je sehnat přesně tu barevnou kombinaci kalhotek, která by byla nejvhodnější, abych nejvíce ucítila úlevu. Už jen tento krok mi pomohl k většímu zklidnění emocí. Hlavně se už tolik „nebičuji“, že nestíhám plnit všechny plány, co jsem si předsevzala. 

„Naše volby určují, kdo jsme. Co jíme, pijeme, co si o sobě myslíme, co si rádi oblékáme, co posloucháme. Vše tvoří to, kdo jsme, koho potkáme a jakým směrem se náš život bude ubírat.“

Pokud i vy konečně chcete uzdravit vztah k sobě, k druhým, k financím, či ženskosti a kráse, pak jste tu správně.

Klikněte zde a vyplňte si objednávkový formulář. Můžete si objednat KARTU ZROZENÍ samostatně, nebo jako součást balíčků.