Spolupráce

Vítám vás zde :-).

Dnešní doba volá po spolupráci a já jsem otevřená podpořit nové vize :-).

Ahoj, miluji lidi, miluji spolupráci a velkou legraci. Miluji ale také velkou hloubku a naprostou spolehlivost, otevřenost a pravdivost. Miluji akční lidi, kde překážky jsou výzvou a nadšení je motorem pro nové začátky. Už nyní se nemohu dočkat, jaké jsou vaše představy, jak naplánujeme spojení našich sil a vytvoříme společné uskutečnění našich snů. Za předpokladu, že se náš záměr propojí, POMŮŽEME dalším mnoha ženám. Věřím, že spolu budeme pracovat, společně se podporovat a učit se navzájem .


Každý v sobě máme obrovské dary, které jsou potřeba předat dál. Sjednocením a podporou nás všech navzájem může vzniknout něco, co samostatně vytvořit nejde. A já mám náruč  i mysl otevřenou pro spolutvoření. Již v mém úvodu jste se mohla dočíst, že celý život tvořím oděvy, šatníky, miluji módu, ale hrdost a záře se nosí v srdci. Bez nitra, jsou oděvy a celá image jen hra ega. 

A zde je  má velmi velká touha nás propojit více dohromady.  

ODVAHA-SEBEVĚDOMÍ-DŮSTOJNOST  

 se buduje a žádná krása ani báječný styling to nezachrání. To jsou velmi naivní a povrchní záležitosti, které  tak žije většina žen. Jen vnitřní krása s vnější vytvoří celek. Pokud máme vybudované láskyplné a pevné nitro, na které ustrojíme krásný styling, zrodí se 

DŮSTOJNÁ KRÁLOVNA.

Pojďme dát společně možnost ženám rozkvést.

Pojďme kouzlit a vytvořit novou zem šťastných a naplněných žen, které kvetou a šíří lásku.


Děkuji a těším se na každý nápad. S odpovědí prosím počítejte do 48 hod. 

Kontakt

Budoucnost a nové projekty jsou v našich společných rukách :-).