Celoroční program krásy ženství

Program k probuzení ženství a krásy

Kouzlo síly a záře královské moudrosti 

Celoroční program krásy, ženství a osobitého stylu


Přijďte rozzářit své ženství a proměnit své tělo, svůj život i osobitý styl  v esenci  PŮVABNÉ RŮŽE

Kouzlo zářivé a moudré síly  KRÁLOVNY  


PŘIJĎTE SE PROBUDIT A OSVOBIDIT Z MINULOSTI. 

Z rodinných omezení a nastavení. Pojďme  žít život ŽENY, stát ve své síle, najít sebe, svou krásu a projevit ji svým šatníkem. Pojďme se naučit svou krásu žít, vyjádřit ji šatníkem a vyzářit ji do světa. Být krásná není znakem samolibosti, ale  projevem sebelásky.


VÍTÁM VÁS V NOVÉM SVĚTĚ PROŽITKŮ, DŮSTOJNOSTI A KRÁSY


Celoroční pomalá a opravdová proměna v ŽENU. Otevření srdce díky uchopení své cesty. Pochopení a přenastavení našich vzorců, které nás drží v minulosti a nedovolují se PROBUDIT.

Objevíte svou ryzí čistou esenci své jedinečnosti. Probudíte v sobě své  vnitřní archetypy a najdete svůj temperament. Pochopíme tedy i všechny lidi kolem vás.

Naše nitro září až když otevřeme srdce, pochopíme  cestu maminky  a začneme ji milovat, neb maminka je naší součástí. Když záříme, pak zdobíme svět a děláme šťastné i ostatní a to je úkol a podstata ženy. 

Oděvy jsou naší součástí, je to obal našeho fyzického těla. Krása vnitřní a vnější je harmonií, pokud najdeme sebe, svůj jedinečný styl a tedy sebevyjádření. Pak je naše cesta celistvá, čitelná, autentická .Zdravé jádro je jako slunce, které září a léčí ostatní.


Bez zdravého jádra ženství, otevřeného srdce potkáváme nešťastné lidi, možná i pro naše oči hezké, ale něco tam chybí. Chybí tam láska k sobě samé. Je tam snaha a možná i talent, ale velké prázdno.

Spojit tyto dvě složky dohromady je jako ZNOVUZROZENÍ SE. Otevřít srdce a najít svůj jedinečný styl je o péči, lásce, něze, soucitu, prostě se do sebe zamilovat.

 Vyzařovat spokojenost, žít láskyplné vztahy, cítit se a být šťastná i krásná je cesta k sobě. Všechny víme, že venku lásku nenajdeme. Že nikdo venku za nic nemůže a vše si tvoříme sami. 

Že za svůj život jsme ZODPOVĚDNÉ JE MY, NIKDO JINÝ.

Také víme, že pouze oděvy nás opravdu šťastné a sebevědomé dlouhodobě neudělají. Můžou nás ovšem podpořit v tom, jak se cítíme. 

Pokud nedojde k vnitřní sebedůvěře, vždy bude docházet k propadům a nelásce.

My nejsme jen oděvy, přes které chceme získat sebevědomí, ale naopak na sebe v obrovské lásce ustrojit oděvy, které vyjádří kdo jsem. 

A proto máme dvě cesty, jak dojít k vnitřnímu naplnění a být šťastné. 

Jedna je začít zevnitř ven a druhá obráceně. Obě cesty jsou správné.


Některá je zvyklá o sebe pečovat a má tuto cestu ukotvenou. Je tedy potřeba jít dovnitř, tedy do myšlenek, pocitů, emocí. Přenastavit tento neviditelný mindset.

Některá se učí co ji sluší a jak najít svůj styl. A další hledá možná změnu celkovou. POJĎTE SE POROBUDIT A ŽÍT PNÉ ŽENSTVÍ V RADOSTI A SMYSLNOSTI.

Díky autentickému šatníku se cítíme báječně a o to nám všem jde, prostě být svá :-).

Tvorba autentického šatníku je naprostým odrazem nitra.

Znáte ty propady a pocity flustrace, bezmoci, pláče i vzteku?


Necítím dobře ve svém těle a chci žít jinak

Nemám se ráda i když už jsem vše vyzkoušela

Nikdo mi nerozumí, cítím samotu i smutek

Nerozumím si s maminkou, nebo manželem, tchýní a cítím se odmítaná, ponižovaná

Nebaví mě práce, ale neumím z toho vystoupit

Hledám a chci změnu, ale nevím jak na to, nejsem schopná s tím hnout

Pocit, že jsem na vše sama a nemám na sebe čas

Změnila se mi postava (po dítěti, či věkem) a stydím se za sebe

Nelíbím se sama sobě a nevím co na sebe, jak vypadat šik, cítit se žensky a přítažlivá


Tužím v sobě probudit ženství, sexappel a zářit a jsem odhodlaná do té proměny vstoupit a žít v plné palbě a vášni. Neb každý den se mi odečítá a krátí moje životní pouť.

Vše můžeme proměnit a uvědomit si, že bud můžeme zůstat zoufalé a nebo se hold rozhodnout a nastartovat proces do vlastní síly a radosti.


Jsem rozhodnutá se odvázat a vstoupit do proměny :-)

Dávám si slib, že to pro sebe udělám:-).Co vám proměna přinese

Žít unavené a uštvané životy už nemusíme, svoboda a volnost, plynutí, cit, radost, sexuální vášeň, šťavnatost, charisma to vše je ŽENA, to vše je v nás.

* Pochopíte ženský a mužský princip a jak toho v životě využít

 * Rozhýbete a oživíte svá těla, proměníte svůj život i styl tvému autentickému projevu, svému ženství

* Naučíte se cítit, propojit se zase sama se sebou, dostat se k sobě do svých emocí a pocitů. Naučíte se komunikovat se svým       tělem, co nám říká, napojíte se na svou intuici.

*Otevřete srdce, rozpustíte stará zranění a necháte přes sebe proudit a vyzařovat lásku

*Objevíte svoji důstojnost a hodnotu. Láska je náš zdroj a my se napojíme na matku ZEMI a svou hvězdu

* Objevíte v sobě královskou energii plně usazenou na svém trůně, která je napojená na své dary

* Naučíte se  každodenní rituály, očisty a napojení se na sebe. Dostanete se do hlubokého nitra, kde jste svobodnější a zářivější

* Pracovat budeme se svojí temnotou,  jak ji přijmout a najít sílu tam, kde je nyní bolest 

* Propojíte se s rodovými liniemi a podpoříme společně tok hojnosti, záštity mužské linie i lásku a soucit ženské linie 

* Objevíte svoje přirozené potřeby, to co vás vyživuje a co je potlačené

* Partnerství se promění ve společný růst dvou milujících a podporujících se bytostí pokud spolu mají být a pokud není kam růst, dojde ke změně

* Žena, která si je vědoma své síly a krásy, tak září a vytváří doma oheň, teplo domova. Plně prožívá svou sexualitu, smyslnost, vášeň i emoce a to v sobě aktivujete, životem začnete tančit

*Muž a žena jsou dvě naprosto odlišné energie, které do sebe zapadají. Proto je tak potřebné být ženou a dovést své muže do jejich mužství přes naše srdce a láskyplnou náruč. Kterou můžeme nabídnout jen tehdy , když milujeme sebe. Vše začíná v našem srdci a sebelásce.

Osvobození se, procitnutí a vykročení 

12 měsíců intenzivní proměny v sebevědomou a láskyplnou ženu

Proč 12 měsíců, proč celý rok? Protože každý měsíc má své téma, protože je to proces jako v přírodě.  Protože my chceme vše hned, my chceme dělat kvantové kroky a měnit realitu a ano, tu moc máme. Ale potřebujeme pochopit co se v nás odehrává a napojit se na sebe, na přírodu, na roční období a pochopit co hned jde a co potřebuje svůj čas.


Budeme pracovat se svými pocity, tím kým jsme dnes a kam chceme dojít. Kam nás život směřuje.

Podíváme se na atrologii, tedy co se odehrává a jak toho využít.

Na Vaše nastavení ohledně Human designu.

Na vibraci a tvorbu "NOVÉ ZEMĚ"

Přenastavíme vaši mysl na všech úrovních, práce EFT,  EST, KVANTOVÁ TERAPIE, MEDITACE A INTUICE i energetická práce. 

Hluboce procítíte, že být krásná a láskyplná není něco špatného, ale naopak velkou sebeláskou a přijetím své jedinečnosti.

Naučíte se věnovat sobě a uvolníte se. Pochopíte kdy je potřeba plynout a být  propojená se svou vnitřní ženou a kdy aktivovat vnitřního muže a tedy akci.

Jak být ve své síle, zodpovědná za každý krok a stát se podnikatelkou svého života.

 Budete nezávislou a sebevědomou,  budete znát svoji postavu,  podporující styl i harmonii interiéru a stanete  se důstojnou ženou, tedy KRÁLOVNOU svého života. Postavíte do role TVŮRKYNĚ SVÉHO VYSNĚNĚNÉHO ŽIVOTA A ZMĚN V LEHKOSTI A RADOSTI. PROBLÉMY UŽ BUDOU JEN ŽÁDANOU VÝZVOU  RŮSTU :-).

 


Naučíme se vnímat barvy a kombinace, temperamenty, tvary postavy a vytvoříme  harmonický autentický styl

Naučíte se vnímat z nitra svůj temperament a tedy pochopit svůj život, plán duše. Rozpustíte mnoho iluzí o tom jak by jste měly vypadat a chovat se a snad i  co vše umět. Každá z nás máme své dary a talenty v sobě, jen je objevit a vyživit. Udržet vibraci a mít tedy svůj směr, jasnou vizi. Díky tomu najdeme podporující barvy a střihy a tedy kombinace v šatníku. Nejde o to mít plné skříně, ale umět kombinovat. Tedy šatník sladit a být vždy harmonicky oblečená a cítit se sebevědomě, krásně, prostě se sobě líbit. Nestrojíme se aby jsme jen nějak vypadaly, strojíme se pro svůj pocit, který tvoří novou realitu. Strojíme se z lásky k sobě a užíváme si každý prožitek.

Vložím vám sem odkaz manuálu šatníku zdarma, tak si ho stáhněte. Neb skloubit temperament, tvar postavy, barvu pleti a tedy tvar oděvů a materiálů je opravdu alchymie :-).

Do hloubky vás vše naučím v programu. Proto trvá rok, neb ženství je nádherné a výživné. Připravené jsou opět 2 možnosti dle náročnosti a potřeb ženy.
VIP KLIENTKA má bonusy v podobě 2  celodenních setkání a náplně dle domluvených požadavků klientky.

Rozkvétání ženství je proces.Připravené jsou opět 2 možnosti dle náročnosti a potřeb ženy.
VIP KLIENTKA má bonusy v podobě 2  celodenních setkání a náplně dle domluvených požadavků klientky.

Sebehodnota  a sebeláska v šatníku


Když si oblékneš šaty ŽENO, vdechneš jim život, tvou jedinečnou esenci


Šatník a péče o sebe je projevem sebelásky a sebehodnoty, která je odrazem té vnitřní. Šatník je naší VIZITKOU, tedy  značkou, která hovoří kdo jsme. Jaký vztah k sobě máme a jak nám na sobě záleží. Naučíme se oblékat oděvy dané hodnoty, být plně vědomé a usazené ve fyzickém těle. Strava, pohyb, sebepéče se stane každodenním chlebem. Každý typ, tedy temperament jinak smýšlí a žije v jiném světě. Najít a plně žít ten svůj je osvobození a ZNOVUZROZENÍ.


Prostředí a vliv


Tím že pochopíte svou podstatu, svou cestu a procítíte své srdce, tím rozpoznáte které prostředí je pro vás tím podporujícím. 

Neb prostředí na nás má obrovský vliv a často nás drží v minulosti, prostě jsme si zvykly.

Pak nejsme tvůrci, ale oběti.

 Každé prostředí má svou energii, tak jako náš šatník. Najdeme cestu, aby do sebe vše zapadlo a vytvořilo harmonii.

Každý  styl, tedy i outfit může být harmonický. Tak jako každé prostředí a každá žena v každém věku.

Vnímat v čem nám je hezky a kde se otvírá srdce. Které barvy a tvary v interiéru nás přitahují a s čím tedy ladíme.

Co si dovolíme a co odmítáme?

Nic není špatně, vše je o pohledu na situaci. Tedy často to co odsuzujeme, tak milujeme, nebo po tom toužíme, ale neumíme vytvořit. Naučily jsme se cestou života zavírat srdce a odmítat svou přirozenost.

Vnitřní důstojnost a sebeláska vás dovede k pravdě a změně na mnoha úrovních svého bytí. 

Jaká je náplň procesu proměny?

Každý týden 1 hod. konzultace- nebo 2 hod. za 14 dní, podle dohody
Každý týden 1 video na ženské téma- procesu nitra, změn, péče a stylu a propojení s tělem
Každý den podpora motivace a udržení nové vibrace formou emailu
2 osobní celodenní setkání v mém studiu, či u klientky
VIP možnost + 2x osobní celodenní setkání a vytvoření šatníku, nebo dle předem domluveného požadavku klientky

Ženy

 POJĎTE SE POROBUDIT A ŽÍT PNÉ ŽENSTVÍ V RADOSTI A SMYSLNOSTI.

VÍTÁM VÁS V NOVÉM SVĚTĚ PROŽITKŮ A KRÁSY


 Vaše průvodkyně celým procesem Lada Pospíšilová

Těším se na vaši proměnu