PROGRAM

SEXUÁLNÍ- ŽIVOTNÍ ENERGIE ŽENSTVÍ 

Začínáme 1.1.2022

Ahoj ženo, dívko, matko, kouzelnice každého věkuDnes Tě zvu do 3 měsíčního programu, kde se dotkneme Tvé opravdové esence ŽENY. Pochopíme a přijmeme svoji temnou stránku, která je naší součástí a my se ji bojíme, stydíme se za ni a popíráme ji, odmítáme tím kus sebe samé. Nadešel čas ZMĚNY, už není kam utíkat a co skrývat. Všechny komplexy méněcennosti jsme pochopily a rozpustily na určité úrovni v programu

 Program důstojné ženy

Nyní se ponoříme do tajů našeho fyzického těla a naší YONI, kde sídlí další mnohé skryté a nám nepochopitelné situace, které se v našich  životech odehrávají a co prožíváme. To co neumíme pochopit, neb to není naše. Neseme si sebou  nejen celý ženský rod, ale i odmítané otisky našeho tatínka. 

Propojíme své srdce, sídlo lásky, tedy celou srdeční rovinu s naší  životní silou, která se nachází v YONI a propojíme s energií vesmírnou.

Aktivujeme a usadíme se do svého fyzického těla, sebe- jistoty, sebe- důvěry, vášně a ohně v nás. Lásky sebe samé a svého těla do každé jeho části.

Podíváme se na stydlivost z jiné úrovně

Červenáš se při pomyšlení před někým mluvit nahlas a otevřeně bez ostychu? Bez kontroly říci svoji pravdu a neřešit, zda to někomu ublíží? Vyjádřit své přání, potřeby a říci si o pomoc? Obléci se do oděvů, které vyjadřují tvoji opravdovost, aniž by jsi procházela studem, či pýchou? Cítíš se  jako nejzářivější  sebevědomá rudá, či jemná růžová růže v zahradě?  Budeme se zde nořit pro perly uvězněné uvnitř nás, poznávat a prožívat ty části  v nás, které se bojí odmítnutí, posuzování a projevení sebe.

 Každá z nás je tu proto, aby zářila ve své vlastní energii, kráse a přirozenosti. Skrze porozumění své vnitřní emoční  proměnlivé hladině, která nám byla dána do vínku, kterou si naše duše naplánovala. Tím vytváříme prostor pro hlas naší duše, která má možnost pulzovat tělem jako nástrojem naší esence v radosti a šťavnatosti.


Budeme postupovat krůček po krůčku do tajů vnitřních darů a projevů.
Co bude asi tím  dalším krůčkem k objevení a prožití emocí a života skrze fyzické tělo?

 Ono nám to vše během cesty očisty, osvobození i zrození nového samo bez zábran projeví.

Procházíme neustálými cykly smrti a zrození v každém momentě se měníme, jinak bychom nemohly růst. Jen tak je cyklus proudící.


V ženském těle je sedm bran, které je potřeba objevit a odemknout, tak abys mohla přijmout a plně aktivovat propojení svého lůna s lůnem kosmickým.

 V momentě, kdy vkročíš skrze své lůno do prázdnoty, tak sama v sobě umíráš, proto se ženská esence nebojí pálit a měnit...protože cyklus zrození je naší přirozenou a potřebnou podstatou.

Je mnoho darů, které tvé ženské tělo nese a spousta žen funguje pouze na 1% toho, co je pro ně energeticky možné. Smutné a alarmující zároveň.

 ZASTAVME SE A PROBUĎME SE ŽENY
Budeme se zde učit, jak rozšířit své energetické pole skrze tvé fyzické tělo, vášeň, potěšení. Naučíme se vnímat svoji krásu a procítit půvab šlechetnosti.

Jen tak můžeš být jediným světlem, které září na všechny kolem, aniž by jsi musela vynakládat další energii. Je to naše přirozenost.

Co to znamená být krásná a smyslná žena?

Půvab a smyslnost zdaleka není  jen o tom co mám na sobě a  jakou mám postavu, jak jsem namalovaná, jaké mám auto, jaký titul, co to tedy  ALE je? 

PŮVAB A OSOBITÉ KOUZLO, SMYSLNOST JE  BOŽSKÝ A NÁM PŘIROZENÝ POCIT!!!

Ženy, které se necítí sexy mají většinou problém se sebe-hodnotou, malé sebevědomí, nevěří si, myslí si, že musí být někdo jiný než kdo opravdu už teď jsou a hledají uznání všude kolem sebe. Vidíme je všude, stačí otevřít oči a pokud sem patříš i ty- VÍTEJ V PROGRAMU :-)

Mnoho žen žije život jen povinnostmi a neumějí si na sebe udělat čas.
Nedovolí si HRÁT, což je ovšem klíčem ženské přitažlivosti. 

Ženy nejsou schopné se napojit na své TOUHY a vyjádřit, co chtějí a co si přejí. Jsou odpojené od svých emocí a pocitů, což vede k nudě ve vztahu, životě, v posteli...)


Takové ženy si zvolily ÚSPĚCH nad ŠŤAVNATOSTÍ A RADOSTÍ, což je mužskou cestou, jak dosáhnout cíle.

Takové ženy ani trošku neprožívají šťavnatost a lehkost života. Jsou stažené, přísné, kritické, studené ODMĚŘENÉ ŽENY s mužskými rysy.
Možná i ty cítíš vyhaslou jiskru, ale pravdou určitě je, že maličká jiskřička je stále v tobě, ona nikdy nevyhasne a proto jsi zde ženo a čteš tyto řádky, gratuluji. 

Vítej v programu, kde dojde k ZNOVUZROZENÍ  BOHYNĚ VE TVÉM TĚLE. 


Neb dřevem k rozžehnutí jiskřičky v planoucí oheň vášně v tobě je právě HRAVOST.

Celé 3 měsíce se budeme učit žít život ŽENY nově, hravě, s lehkostí a smyslností. Žít ženu je DAR a jsou to všechno každodenní krůčky a přístup s velikou laskavostí, jemností ke svým pocitům, ale i fyzickému tělu.

Naučíš se vytvořit si prostor na cítění sama sebe, své touhy, svých přání, své vnitřní síly v tobě.

Budeš sama se sebou, flirtovat, hrát si se vším, co ti přijde do cesty. Naučíš se hrát si v čistotě a radosti, ve své opravdovosti a cítit se neskutečně sexy a to v každém věku ŽENO :-).


Ženo, je čas probudit Šípkovou Růženku ze spánku. 

Z mé osobní zkušenosti vidím denně, co se děje, když se žena propojí se svou ŽENSKOSTÍ a YONI. Nejlépe bude tedy pokud budeš chtít si zakoupit YONI vajíčko, ráda poradím. Nemusíš ho mít, ale je to o mnoho aktivnější a hravější :-).

Nejdříve může být proces propojení  doprovázeno slzami, protože jsme nebyly učeny být se svým posvátným tělem v přítomnosti a v YONI  je skryto spousty příběhů a  nepřijatých, potlačených emocí. 

V další fázi přichází  naopak hluboký pocit uzemnění, znovunalezení domova, moudrosti, intuice, o kterém jsme netušily, že jsme ho kdy opustily. 


Naše svatyně dlouhodobě drží energii, která je kolektivně odmítána společností, která jede v mužské kontrole. Svatyně, ale naštěstí drží i ženskou energii, která je naší tvořící, sexuální energií, intuicí. Je naší moudrostí a  životní silou.  

Je v ní naše obrovská sexuální, ženská SÍLA a smyslnost !


A jak se se šťavnatostí a sílou svatyně propojit, aby skrze nás pulzovala?


To vše a ještě mnoho dalšího se budeme učit v období 3 měsíců. 

Každý týden ti přijde email s úkoly, jednou za 14 dní se spojíme přes messenger ve skupině a zodpovím vaše dotazy. Dvakrát v jednom měsíci se tedy uvidíme naživo. Každá z vás má v ceně 1 hod. osobní konzultace. Na WhatsApp budu zasílat meditace a videa se cvičením.


Opět vytvořím komunitu vás všech ve skupině  přes messenger, kde bude podpora vás všech navzájem a v bezpečí. Skupina je vždy uzavřená a každý dotaz i odpověď je pro všechny velmi důležitá, neb se ta energie nese námi všemi. 

Těším se na společný růst a změny, kterými opět všechny projdeme. Těším se na naše společné vyplavování slz, které se budou uvolňovat a odplavovat vše staré a skryté. Těším se naši NOVOU ZÁŘI NÁS VŠECH A RADOST V SRCÍCH, KTERÁ DOSTANE PROSTOR ŽÍT. Těším se na novou ŽIVOTNÍ SÍLU, KTERÁ SE PROPOJÍ S INTUICÍ A ROZVÉTÁNÍ ŽENSTVÍ  V BĚHEM  3 měsíčního PROCESU.


Vaše Lady EsTara :-).