PROGRAM:

ŠŤASTNÁ, DŮSTOJNÁ A AUTENTICKÁ.

KRÁSA A VÁŠEŇ  V NAŠEM NITRU

ZAČÍNÁME  1.11.2021


Ahoj ženo, krásko, bohyně, divoško i uličnice

Vítej v dnešním novém dni, zhluboka se nadechni a prociťuj spojení sama se sebou. Vstup do svého klidu a ticha, do svého chrámu ženství.

Píši ti tyto řádky, neb nadešel čas představit blíže program:

"ŠŤASTNÁ, DŮSTOJNÁ A AUTENTICKÁ" 

Program je pro ženy, které chtějí od života více, chtějí být šťastné a důstojné 

Všechny se potřebujeme naučit udržovat si svoji vibraci lásky a přirozenosti. Hodně se čistí kolektivní vědomí a vše se odehrává i v každé z nás. Okolní lidé reagují přesně podle jejich procesu růstu a já jsem tento program vytvořila právě z důvodu každodenního naladění sama na sebe, udržení si vibrace soucitu a lásky sama se sebou.. 


Láskyplného čištění a poznávání dalších svých částí, které přicházejí. Vynořuje se vše potlačené a pokud tomu nerozumíme, máme tendence buď utíkat, potlačovat a nebo s tím uvnitř bojovat a být v tlaku, nepřijetí a vzteku.

Vše nezpracované funguje jako zkreslující brýle. Nosíme je neustále při sobě a kdykoli přijde zrcadlo našich dávných bolístek, nasadíme si automaticky své brýle a v tu chvíli se necítíme dobře. A to se děje znova a znova.


Důstojná žena zná své potřeby a emoce. Rozumí sama sobě a udělá pro sebe vždy to nejlepší. Netají se být opravdová. To znamená rozumí i své temné stránce emocí. 

 Láska je náš zdroj, láska kterou v sobě budeme AKTIVOVAT.

Milovat sebe znamená: Osvobodit se = přijmout se

Důvodem naší nesvobody neboli pocitů závislosti na čemkoliv je pokřivený vztah k sobě.

A my se zde budeme poznávat a nalézat sami sebe v mnoha rovinách. Tu jedinečnost, autentičnost, která je zahrabaná pod nánosem bahna.


Nacházíme se přesně v období ve kterém se spolu ponoříme do hlubin Nás samotných a oslavíme v čistotě jaro a nový život.


Žena je bytost cyklická a chce-li být skutečně v souladu se sebou i světem, je dobré, následuje-li vlivy živlů a Matky Země, stejně tak jako každý měsíc i svůj lunární cyklus a cyklus měsíce- EMOCE. 

O tom máme jistě už pojem, avšak zkusme se více ponořit do té temné části (roku, cyklu, ženy). Tam čeká onen pověstný poklad, diamant, který nás dovede k celistvosti. Roztančíme svoje těla i energii v každé z nás. 

 My ženy plaveme ve velmi silných citech a ty nás nadnáší v bytí jako záchranný kruh. A proto láskyplnost bude velmi důležité téma. Zde je skutečně potřeba abychom skrze své prožitky každá plnila svou duši a živila své bytostné já. Světlem i temnotou, ale vždy plně přítomna a s láskou.


V pohodlí vašeho domova, uvnitř vás. Téma se dotkne např. i smyslnosti, radosti, vášni, blaženosti, emocí, financí, partnerství, sexuality, ale i té temné části v nás, která k nám ženám patří, UŽASNÝCH EMOCÍ. No a prostě mnoho toho co vše s ženstvím nově přichází.


Jak to bude probíhat? 
Každý den vám přijde email, kde bude rozepsáno téma dne a udělám FB skupinku, nebo na messengeru,( kdo se bude chtít přidat a sdílet s ostatními své procesy). Bude zde moje podpora a budu vám odpovídat. 


Do programu jsem zařadila i pro každou z vás osobně hod. konzultace, neb otázky a vysvětlení budou potřeba.

Dnes vám zde posílám pár ukázek z programu a pomaličku budu posílat více, ať se můžeš v klidu rozhodovat, přes své srdce a vnímání těla. Bude to celé ženské, nové, v plynutí a poznávání sebe .
Já ti přeji krásný den s úsměvem ve svém srdci i na tvé kouzelné tvářičce. Odpovědi na otázky:

Kolik program stojí a kam mám poslat platbu?

Plná cena s bonusem je 3068 Kč 

Stačí vyplnit objednávkový formulář a já zpětně odesílám číslo účtu.


Kdy program začíná?

Začátek je 1.11.2021

Jak dlouho program trvá a kolik času na něj budu potřebovat?

Program je vytvořen na 30 dní, každé ráno přijde email s tématem dne a bude na vás, jak k tomu přistoupíte. Zda hned ráno, nebo během dne, či večer. Program vám zůstane a můžete se k tématům různě vracet. Občas vložím moje živé vstupy (kyvadlo, EFT, POSELSTVÍ). Dále meditace na propojení a ukotvení se v těle, abychom cítily propojení matky Země,  lásku, důstojnost a velikost sebe. Proto je kurz takto vytvořen a nikoho časově neomezoval. Meditace si můžete pouštět každý večer, nebo i ráno podle svého času a cítění. 

Bude to pro mě fungovat? 

Výsledky přijdou za tebou, pokud se toho pustíš a dovolíš si cítit i to, co sis během života sama zakázala. Dovolit si přiznat a vidět pravdu, postoj k sobě a cítit emoce a pocity. Autenticita je čistá opravdovost a zboření starého je nevyhnutelné.

Co všechno program nabízí? 

Témata budou o emocích, strachu, lítosti, studu, pýchy, vzteku, smutku. Podíváme se na ně vždy z role oběti, odporu, kritika či manipulátora. Otočíme pohled, začneme k nim přistupovat jako k poselstvím pro náš růst a sebelásku. Zamilujeme se do nich, neb láska je vše.. Zaměříme se i na hojnost a finance, neb to k důstojnosti a radosti, svobodě ženy patří. Přijímající energie je naší přirozeností.

Propojíme srdce s dělohou a vagínou, vstoupíme plně do fyzického těla a budeme se učit ho milovat i tam, kde a jak ho neznáme. Dotek je magický lék k sebe přijetí, budeme hodně mazlit svoje tělíčka. Uvolňovat ho a pomaličku rozkvétat zevnitř. V těle se zrodí vášeň a pocítíme příval živosti a náboj energie. Svobodu a volnost, svou autenticitu. A dále fyzické cvičení propojené s dechem a zvukem na aktivaci ženství a smyslnosti.
Budeme si udržovat a vyživovat svoji vibraci a pozorovat, kdy a co nás naopak stahuje dolu. Kde se ještě neznáme. Neb důstojná žena se zná a rozumí svým emocím.


Jak to bude probíhat?

Každé ráno vám přijde email s tématem a kdo budete chtít být v komunitě žen v uzavřené skupince na FB. Můžete tam sdílet svůj proces změn a svoje AHA momenty. JÁ tam budu přítomna a budu reagovat a odpovídat na vaše dotazy. Každá máte v ceně jako bonus 1hod. pro vás osobně, využít ji můžete, podle vás, kdy to bude potřeba. 

Co k tomu budu potřebovat?

Připojení internetu bud PC, nebo telefon. Nejlépe i sluchátka na meditace, ale i cvičení .. Dále magický sešit, tužku, svíčku. Kouzlení je magické a ženské .

Můžu zaplatit na splátky?

Ano, pokud je potřeba, napiš mi a dohodneme se na rozložení platby.Lady EsTara 

Dotazy a  info do emailu :-)