Vítejte :-).

Jste na mých stránkách, které tvořím svým srdcem a celoživotní láskou k módě, kráse, harmonii duše i těla. 

Jsem stylistka, módní návrhářka, image konzultantka, koučka. 

Průvodce na vaší cestě životem v oblasti vnější krásy propojenou s krásou nitra a nádhernou energií a smyslností ženství.

 Myšlením a  změny postojů, vaší celkové jedinečné esence. Dlouhodobě ladím s etikoterapií, kvantovou terapií, energetickou psychologií, emoční inteligencí, genovými klíči, Human designem, a vším okolo ženství:-). 

Miluji kouzlení a  s vášní se nořím do všeho nového ohledně krásy.

Jmenuji Lada EsTara, celý život učím ženy, jak se oblékat, cítit a líbit se sobě. Jak probudit své ženství a vášeň k životu. 

Narodila jsem se s darem velké intuice, citovosti, empatie, kreativity, s láskou k lidem, ke kráse a k umění.

Jako malá jsem vnímala velmi silně energie a bloky v lidech. Strojila panenky, česala je, stříhala je a chtěla jsem je mít sexy, prostě wow.

Od 13 let jsem potají šila, okoukala jsem to od dědečka, který měl zakázkové krejčovství,

Potají jsem nakoupila látky a šila si sama, tvořila jsem si oděvy podle sebe, podle mé kreativity, to co jsem chtěla já. Nakoupila jsem si časopisy BURDA a udělala si střihy a hned tvořila, šlo to samo. Mám ráda originalitu, určitou výstřednost, okázalost. Právě zde jsem se potřebovala projevit a tvořit přes sebe. Vnímat svou ODLIŠNOST A JEDINEČNOST.

S tím byla samozřejmě spojená i vizáž, líčení, vlasy, parfémy, obuv, doplňky atd.  Učila jsem se, nasávala vše, co mé srdce nabíjelo vášní, radostí a ženskostí.  

Potřebovala  jsem ze sebe  vytvořit smyslnou, sebevědomou ženu, tedy tenkrát ještě  dívku a pak to učit druhé.

 V 17 letech jsem byla oslovena medelingovou agenturou, dostala se blíže do velkého světa módy a u toho tvořila oděvy do různých boutiků, ale i na zakázku ženám i mužům. Tvořila jsem nejen pro klienty z Čech, ale i Ameriky, Rakouska, Německa, Itálie. Začala jsem pracovat pro jednu společnost jako stylistka a tvořit i šatníky. Znala jsem tvary postav, vhodných materiálů, potřeb klientů a mohla krásně využít svoji kreativitu.

U konzultačních zakázek a následných zkouškách, ale i tvorby šatníků jsem si čím dál více uvědomovala, že lidé mají problémy a oděvy jsou často jen maska a utěšení.

Tím jsem začala klientům naslouchat, vnímat psychologii více a studovat do hloubky tento obor, ač jsem tak byla vychovaná mým tatínkem, Nikdy jsem netušila, že mě to pohltí a bude součástí mé práce.

Dělala jsem módní přehlídky a ukazovala nové módní trendy. Měla jsem svoje obchody i s vlastní tvorbu. Vždy jsem byla krok dopředu. Jak šel čas, začala jsem dělat kouče a terapeuta. Ženy se mi více otvíraly a chtěly řešit váhu, vizáž, vztahy, kariéru. rozvody, podnikání a hlavně emoce. 

Vnitřní svět mě časem doslova pohltil. Začala jsem řešit do hloubky ženství, svoje ale i  svých klientek. Vnitřní sílu ženy, sebevědomí, sebe hodnotu, důstojnost atd.

Během této cesty jsem vystudovala vizážistku, stylistiku, etikoterapii, energetickou psychologii, astrologii, karmalogii, Human disign. Krásnou odlišnost a originalitu nás samých. Rodové zátěže, vnitřní bloky, emoce, zdraví. Celý vnitřní svět :-).

 Až když se pochopíme a uvědomíme si své staré vzorce, projdeme určitým procesem, osvobodíme se. Pak nás šatník podpoří v naší cestě za štěstím. Šatník za nás hovoří, má obrovskou moc, právě proto je důležité vědět, kdo jsem a mít ho vytvořený pro sebe, na míru.

 Je naše druhá kůže a buď moji energii podpoří, nebo ubere, pokud nesouzní s tím, kdo jsem. Spojit tělo, duši i srdce, být v harmonii a lásce sám se sebou a tím zákonitě i s ostatními.

A pak se mi otevřel úplně nový rozměr pohledu vnímání života jako celek. Být krásná zvenku, mít dokonalý outfit, šatník je fajn, ovšem, máme nitro a tělo.

Spojila jsem to celé v jeden celek a úplně do hloubky. Probouzím lidi, otvírám v nich touhu žít, poznávají nový svět k poznání sama sebe. (tak mi to klientky popisují). Neženu nikoho do žádné škatulky, každý máme svůj vývoj a nic se nedá přeskočit, je potřeba to prožít. Oděvy na sobě nosit musíme, nazí chodit nemůžeme :-)

A TAK POZNEJME KDO JSME A BUĎME KRÁSNÉ A ZÁŘIVÉ KAŽDÝ DEN SVÉHO ŽIVOTAPokud je žena oblečena nevhodně, všimnete si jejich šatů, pokud je její oblečení v pořádku, všimnete si JÍ. Coco Chanel.