Menopauza jako nový START

23.06.2023

Styl odívání a naše sebevědomí

Menopauza a zářivost ženství

MENOPAUZA  A TVŮJ  STYL -Ženo jsi připravena zjistit, jaký styl by mohl reprezentovat menopauzu ve svém nepřehlédnutelném stylu? Je to období, které může být až provokativní a zpochybňující společenské konvence. Co můžeme očekávat od své vlastní reprezentace v menopauze? 

MENOPAUZA NENÍ PROBLÉM 

Menopauza by neměla být vnímána jako problém nebo nemoc, ale spíše jako novou kapitolu v životě ženy. Je čas otevřít novou etapu, s novými příležitostmi a výzvami, kterým se musíme postavit. 


 Překvapivě i toto období života má své světlé stránky. Pro řadu žen je signálem, že se konečně mají začít věnovat samy sobě. Objevit své nové kvality a začít si život plně užívat.

Nový náboj, vášeň života a sebeláska

Tělo, pohyb a zdravé tělo.

Kdy jindy se sobě více věnovat, než teď. Kdy jindy si stoupnout do své síly a uvědomit si své potřeby. Mnoho věcí se mění, ty si rozebereme příště. Dnes se podíváme na ty viditelné a nepříjemné.  Jsou to projevy estetického charakteru. Nedostatek estrogenů má vliv na zpomalení metabolismu, kvůli čemuž v období přechodu často dochází k přibývání na váze, zvýšenému ukládání tuku v oblasti břicha, pleť stárne a zhoršuje se její kvalita. S tím si u nás umíme poradit a proč? Protože naše krása a láska k sobě vytváří nádherný náboj a krásné zářivé charisma.

Na krásné tělo, můžeme oblékat krásné oděvy a ženskost si hýčkat.

„Pohyb, stejně jako zdravé stravování, by se měly stát vaší další prioritou. V období menopauzy totiž dochází přirozeně k úbytku svalové tkáně a zvyšuje se podíl tkáně tukové, která se hromadí zejména v oblasti břicha, a tedy i mezi orgány.

Štíhlé tělo bez tukových polštářků

Zvýšením fyzické aktivity  a našim pomocníkům tomuto problému předejdete. Pohybem bojujete nejen s tloustnutím, ale také s nepříjemnými zdravotními důsledky spojené s výskytem břišního tuku. Díky pohybu posílíte kostru, zpevníte tělo, zlepšíte kondici a v neposlední řadě vyladíte psychiku. Pohyb je nejlepší antidepresivum, takže denně třicet minut svižné chůze a pár zpevňovacích cviků přispěje k vyladění hormonální nerovnováhy.

Sebevědomí přichází se stravou, pohybem, zdravým tělem, změnou postavy a dostaneme se k vnější kráse. Náš oděv a celá image o nás vše vypovídá. Je čas vytvořit nový a svěží šatník, který vyjádří vaši moudrost, sebehodnotu, kvalitu života a potřeby, které jsou již vaší- TVOJÍ přirozeností. Proto se ptej ŽENO, co o tobě tvůj šatník říká druhým? Co vidíš v zrcadle. Už se nemusíš snažit někomu zalíbit a bát se, co řeknou druzí. Je čas se ukázat a zářit. Jak bys chtěla vypadat? 

Pokud nevíš, ozvi se mi. Není na co čekat, život tak rychle letí a čas se nám krátí. Užijme si, co to jen jde. Jsme v tom všechny a každá umíme něco.