Znovuzrození, děkuji za krásný rok mé proměny v ŽENU. Šťastnou a zářivou :-).

18.09.2021

 Jednoho dne jsem uslyšela volání duše :-)

Možná už jste prošly také mnoho cest a hledaly jste své ženství. A stále to nebylo ono. Možná právě něco hledáte a proto čtete tyto řádky.

Být ženou je požehnání a obrovský proces. Najít svou jedinečnost a změnit svůj život. Změnit vše do poslední buňky ve svém těle, lépe řečeno ve všech svých tělech a zápisech nevědomé úrovně a rodů.

Možná také cítíte tu svázanost a bolest duše, která křičí a chce se ukázat, projevit a rozsvítit.

Možná si o sobě myslíte, že nejste dost krásná a nezasloužíte si to nejlepší už jen tím, že jste se zrodila. Možná také nevíte jak otevřít své srdce a procítit jak obrovské jsme. 

Významné ženy, které měly osobitý styl vždy věděly, kde je jejich síla.     Neskutečná věta, tohle když mi Lada řekla, velmi hluboce se ve mě ukotvila.

Můj temperament

Jsem žena zrozená ve vzdušném znamení. Ano jsem SANGVINICKÁ, ale i cholerická a obrovsky hluboká, citlivá a jemná.


Můj oděv potřeboval vyjádřit svobodu, jedinečnost a být vidět. Ale nekřičet, cítit ženství a eleganci. Zanechat si svou originalitu a odvahu. Být vidět je mou přirozeností, kterou jsem se vždy bála ukázat. Dopřát si hojnost a být ženská,  krásná, uvolněná a dovolit si to ukázat světu. 

Cítit se být ženou je privilegium

Nevěřila jsem

Měla jsem mnoho věcí načteno, jenže být ženou je proces a nestane se to přes noc. ¨

Dostat se k sobě do nitra, změnit práci, bydliště, partnera, své staré návyky, postoje, myšlenky.... prostě vše se začalo pomalu měnit, když jsem si pomalu začala dávat úctu i obdiv.

Šatník byl v různých etapách vždy tou třešinkou na dortu a znovuobjevení další mé zatím skryté části. Takových schodů jsem vystoupala a vždy v údivu koukala, jak krásná jsem. Vždy jsem v se nestíhala divit, jak božsky se zase v tom novém oděvu cítím a co  si na sebe dokážu obléci a cítit jak s tělem komunikuji. Co se odehrává a jak mě to povznáší. Jak se ukotvuji a vím, že to jsem já.

Každá z nás je krásná  :-)

Nejde nám o to mít plné šatníky, jde nám o sebevyjádření. Jde nám o to mít v šatníku jen přesnou verzi sama sebe, tím kým jsem dnes. Mát tam tu nejvyšší možnou kvalitu, která mě dělá radost a cítím obrovskou podporu a záři, která ze mě sálá.

Pochopila jsem, proč je nutné vyhodit ze šatníku  i z mysli vše staré a přizvat do života nové možnosti.


Jde nám o vytvoření šatníku, který se dá velmi dobře kombinovat a nic ve skříni nepřehlédneme.  Vše do sebe zapadá a já jsem nadšená.

Další věta v mé hlavě, která na vždy zůstane zněla: Když máš otevřené srdce a oblékneš si šaty má drahá, vdechneš jim tvou jedinečnou esenci, vdechneš jim život a splyneš s nimi. Vytvoříte harmonii jednoho celku. 

A tím vše kolem sebe ROZZÁŘÍŠ :-).


Všem ženám doporučuji  na sobě nešetřit, protože touto proměnou vás čeká nejen opravdové ZNOVUZROZENÍ , ale i hojnost a otevřené srdce.

Děkuji :-)