Ten den byl startem nových začátků

19.09.2021

Byl to můj výherní den a poprvé v životě jsem viděla co je možné :-).

Vyhrála jsem proměnu a  ani trošku jsem netušila co vše mě čeká. Myslela jsem si, že mě ženy trosku učešou, nelíčí a ustrojí. Mám malinké miminko a ještě jsem nestihla zhubnout. Mám tedy nyní jen pohodlné domácí oblečení. 

Jsem nesmírně ráda a vděčná za vše, co se za celý den odehrálo a všem doporučuji


Začalo to  konzultací a odblokem, koučováním a probuzením. Uvědomila jsem si nové možnosti, které mě  ani ve snu  nenapadaly.  2 hodiny jsme přepisovaly staré vzorce a nastavovaly nové cestičky. Pak  nastalo barvení a stříháním vlasů, líčení,  lakováním nehtů a určování stylu, temperamentu.

Jsem akční, smějící se a nikdy se nevzdávám

A přišla na řadu další nádherná část dne a tou byly oděvy. Mám moc ráda barvy a tedy se i ráda strojím. Ano vyšel mi sangvinik, ten co je rád vidět, ale i rád zapadá. Nedělám si s mnohými věcmi starosti a nikdy mě nenapadlo, že i v oděvech je úžasné přesně tohle ukázat. Tehdy jsem si uvědomila, proč jsem jaká jsem a jak využít svých darů a talentů.

Zkoušela jsem klobouky a cítila se nádherně

Tolik oděvů a vždy jiná, božská a svá. Tohle jsem já, jak to je možné, že jsem to nikdy neviděla? Vždy jsem byla svá a odvážná, ale ustrojit se odvážně a žensky mě nikdy nenapadlo. Sebevědomí to opravdu potřebujete, ale ono vás to v tom podpoří.


Stát se dámou a cítit jak jiný život to je:-)

Nebyla to hra, byl to den plný podpory a otevírání nových možností. Uvědomíte si, jaké klapky nosíte na očích, ale i uších. Jak svázané chodíme, jak se cítíme a že když to najednou cítíte, uvědomíte si, že chcete od života více. Že vše je možné a jen na nás zda se vydáme jít si za svým snem, nebo zůstaneme sedět na zadku. 

Já si uvědomila, že zastavit mě nemůže nikdo jiný než já sama  sebe a do akce se bud pustím a nebo také zastavím jen já sama. Že život si sama tvořím a také za něj zodpovídám. 

A vždy když jsem si vzpomněla na tento den, viděla moje fotky, dodala jsem si odvahu a šla za svým snem. Za tím co chci, po čem toužím. Že chci být tou nejlepší verzí sama sebe.

Jsem ŽENA

Jsem žena, jsem maminka 3 dětí, mám zodpovědnost za svůj život i jejich. Jsem jaká jsem, ale život je jen o mém postoji. O každodenní péči, výživě, pohybu, sebelásce a život je o tom si ho užívat.

Smích léčí mě i moje děti

Ten den se mi také vrylo hluboko do srdce, že se potřebuji smát ještě více a plně ze srdce. Že mě tíha života nemůže zastavit, že jsem dost silná a mám tu moc svůj život změnit.

Že já se přeci nikdy nevzdávám, jsem bojovnice a už jsem toho tolik zvládla .


Teď jsem krásná a upravená, jsem žena, která se za sebe umí postavit a není nic těžké, vše je o tom trénovat a zkoušet.  Líčit se , strojit se a vyživovat vnitřně i správnou stravou, pohybem a vším co mě dělá dobře.

Ty barvy mě baví a cítím podporu, mají opravdu sílu.

Krásná v každém věku

Život není o věku, ale o srdci 

Nebát se být vidět a umět se za sebe postavit.  Vždy a za všech okolností. Život je o tom, jak se chovám sama k sobě a kde mám hranice, co komu dovolím, já udávám co chci a nechci.

Nikoho názor nezměním, ale změním svůj pohled a svůj postoj. 

A oděvy mi v tom velice pomáhají.


Zde je video a můžete se na celou proměnu podívat :-)


https://www.facebook.com/lada.pospisilova1/videos/2133247803380863


A takto vypadám po čase, nyní :-)

Modrá fotka je dnes. Udržela jsem si svůj postoj a cítím své ženství. Znám své hranice a vím co chci od života. Zvládla jsem za tu dobu mnoho změn a jsem na sebe hrdá.


Všem doporučuji proměnou projít a investovat do sebe jak čas, tak i peníze.

Děkuji :-)