Jak se osvobodit z průměrnosti

15.06.2021

Naši pravou podstatou je divokost, autentičnost a  plný prožitek

Rebel v nás

Jsme v období,  kdy je nutné se postavit do vlastní síly a uvědomit si své potřeby. Přijmout svou pravdu a přestat dělat naučené a okoukané věci z minulosti. 

Udělat rozhodnutí a osvobodit se z pout svázanosti, poslušnosti a hraní si na hodné holky.

Být svá a odlišná, jedinečná je jedinou záchranou a výživou DUŠE, propojení se sama sebou, se svou opravdovou podstatou.

Najít svůj styl je o autentickém vyjádření , znamená to, stát se sama sebou, bez ohledu na to, co si myslí druzí.

Přestat dělat poslušné přisluhovače vnějších autorit a uvědomit si své dary, své talenty a to co nás dělá šťastné.

Nadechnout čerstvý vzduch, neb ten uvězněný nám nedovoluje se otevřít a dotknout se své jedinečnosti.

Co nám způsobuje průměrnost

Velkým omezením je strach všeobecně,  ale hlavní je strach z odlišnosti.  Silný vnitřní pocit nejistoty, který nás  velmi často přesvědčí se odpojit od vnitřní síly a my se usídlíme v iluzorním prostředí bezpečí, jistoty, tedy pohodlí a klidu. Nic neděláme, nerosteme a stagnujeme, jsme nespokojené.  Nic se nedaří, životní síla a smysl života nikde. "Jsem nepochopena, nikdo mi nerozumí, cítím se odmítaná a jiná." Přichází flustrace a bezmoc.

Strach být vidět a uspět

Naše individualita je formována už od časného dětství a to hlavně do 7 let našeho života. Tam ihned naskakujeme do školského systému, kde se upřednostňuje stejnost před odlišností. Jedinečnost a odlišnost ohrožuje systém. A to vidíme dnes všude kolem sebe. Nastolením systému , kde panuje stejnost, se z nás individualistů úspěšně stali často vyvrhelové a rebelové v nezdravé poloze tvůrce, neb zde je boj  místo plného proudu výživy a blaženosti. Propojení se sami se sebou.

Osvobození se, nadechnutí a svoboda

Uvěřit sám- sama sobě je jediná cesta důvěry, přijetí, něhy, sebelásky. Aktivací svého ženství, propojení se svým tělem, se svou yoni.

Nechat rozkvést svou podstatu, svou jedinečnost je cesta do srdce a přepsání mnohých naučených nepodporujících programů. 


Být odlišný není ani trošku lehké, ale je to výzva. 

Být vidět, být jiný je vždy o důvěře v sebe, neb se musíme připravit na útoky z venčí, protože ti co to neunesou, ti co jsou pod vládou autorit a starého nastavení, těm se nevejdeme do škatulek a budeme terčem. Možná pouze slovním a možná i více, ale ta svoboda za to stojí.

Pokaždé pokud na vás přistanou nepříjemné a vykulené pohledy, nestyďte se, nepochybujte a nebuďte ani naštvané a v nepřijetí.  

Otočte to, neb víte, že ukazujete světu svou pravou podstatu, ukazujete svůj styl a tedy své sebevyjádření A VĚŘTE SI. 

Říkáte v čisté pravdě co milujete a boříte stará nastavení omezenosti.  Jste tu, aby jste byla  rebelem s otevřeným srdcem a velké sebelásce.

Nadechnout se a tvořit

Možná už vnímáte, že dáváte věci do pohybu a přitom se stále nic neděje. Je to proces vývoje, denně to řeším s klientkami, je to opravdu součástí, vedlejším produktem procesu k sebe- přijetí a převzetí své síly, zodpovědnosti. Je to známka toho, když začneme fungovat z vyšší frekvence. Potřebujeme se tomu podvolit a za odměnu se otevřou kanály příležitostí, které byly předtím  zablokovány.

Teď už upoutáváte pozornost ostatních  už jinak, a to tak, že přinášíte světu něco nového. Věříte svému vnitřnímu vedení, sami sobě. Záříte jako diamant, jste BOHYNĚ, vyzařuje z vás božská podstata.


Tvoříte se srdce, z napojení z jiné úrovně bytí, kde vámi proudí božské proudy. Tvoříte ze srdce a v nejvyšší blaženosti a milujete se :-).


Vaše Lady EsTara.

Důvěra v sebe je jediná cesta k sebelásce